Niečo o nás

    Foteniu ako takému som úplne prepadol niekedy okolo roku 2006, začiatky mojej fotografickej práce boli do značnej miery ovplyvnené mojim štúdiom na vysokej škole a silným vzťahom k prírode,. Zo začiatku som sa preto venoval fotografovaniou prírody a wildlife zveri. No ako sa vraví, "nič netrvá večne", ani mne nebolo pracovnou vyťaženosťou po skončení štúdia venovať sa ďalej tomuto koníčku v takom rozsahu ako by som si predstavoval a na určitý čas zostal fotoaparát odložený v brašni.

    Určitý zlom nastal po narodení mojej prvej dcérky Moniky, kedy som aj na podnet svojej manželky začal zaznamenávať jej prvé dôležité okamihy v živote, aby sme mali pekné spomienky na jej detstvo. Keď sa nám narodila naša druhá dcérka Dianka a manželka začala pridávať fotky na net (povestný facebook :) ), ozvalo sa nám niekoľko známych, že odkiaľ máme také fotky a slovo dalo slovo a fotili sme aj ich detúrence. To bol asi taký začiatok nášho spoločného hobby...postupne sme prešli od fotografovaniu detičiek aj k iným odvetviam a dnes vám tak môžeme ukázať naše portfólio, ktorého ukážku môžete zhliadnuť v našej fotogalérii /mondiafoto.webnode.sk/fotogaleria/

Venujeme sa predovšetkým: Fotografovaniu tehuliek

                                              Fotografovaniu detičiek a novorodeniatok

                                              Fotografovaniu rôznych spoločenských udalostí

                                              Fotografovaniu portrétov

Pri našej práci využívame techniku od renomovaných výrobcov fototechniky, ktorú sa snažíme dopĺňať a vylepšovať, aby sme vám mohli ponúknuť čo najlepší výsledok v podobe fotografií.

 

Prečo MonDiaFoto?

    Názov našej stránky som zvolil takýto preto, lebo ho vlastne tvoria začiatočné písmená mien našich dcérok, vďaka ktorým som sa začal aktívne venovať fotografovaniu detičiek, novorodeniatok, tehuliek... Mnohí z vás nás predtým poznali pod iným názvom, ten som sa rozhodol využívať na stránkach facebooku aj naďalej, nakoľko sa nedá zmeniť keďže máme viac ako 200 "like" za čo som vám veľmi vďačný www.facebook.com/pages/photozvestrankysk/269226699764146. Pre zmenu názvu som sa rozhodol aj s iného dôvodu, už totiž existuje stránka s podobným názvom, aký sme používali a aby nedochádzalo v budúcnosti k zámene zmenil som názov, ktorí nás vystihuje a niečo pre nás znamená. Veríme, že si na túto zmenu čoskoro zvyknete, najdôležitejšia pre nás aj naďalej zostáva vaša spokojnosť s výsledkom našej práce a dostupnosť pre všetkých.

 

Ak by ste mali na nás nejaké otázky, neváhajte nám napísať, radi vám ich zodpovieme ;)

 

 

TOPlist